Korzyści zdrowotne wynikające z gier wideo

Korzyści zdrowotne wynikające z gier wideo

Większość ludzi nie wiem rzeczywistą wartość gier wideo. Granie w gry jest nie tylko strata czasu. Nie chodzi tu tylko o prowadzących swoją armię i bronić swojego terytorium przed wrogami. Tam jest dużo więcej do tego rodzaju rozrywki. Dużo więcej aspektów życia gracza są zagrożone. Podczas gdy gracz próbuje znaleźć właściwą strategię gry, on rzeczywiście inwestuje w jego zdrowia. Wiele badań twierdzą, że angażowanie się z gier wideo można poprawić swoje zdrowie. Jesteś zaskoczony? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie korzyści zdrowotne mogą Państwo grając niektórych rodzajów gier wideo.
Gier wideo jako lęk-dźwigni wyłączającej
Grając w gry wideo sprzedaj jest jednym z najlepszych sposobów, aby uniknąć niepokoju. Następnym razem, kiedy masz trudności z lęku i podrażnienie, po prostu zatrzymać się na chwilę i dostać przerwę. Jako substytutu papierosów, kawy staraj się angażować się z niektórych gier wideo. Fotografowania obcych stworzeń lub walki złych facetów w niektóre gry wideo, na pewno daje poczucie spełnienia, że starasz się osiągnąć. To jest właśnie to, co musi mieć uciec od napięta codziennych problemów. Osiąganie celów w grze przez koncentrują się na coś innego, następnie zaplanować codzienne zwykłe.
Gier wideo mogą poprawić swoją vision eye
Czy masz problemy z jazdy w nocy lub dowiedz się więcej tutaj cierpisz na leniwe oko? Jeśli tak, grając w gry wideo akcji, takich jak, first osoba pistolet shooter gry można poprawić swoją vision oko. Gdzie jest dowód?
Otóż badania został złożony przez Uniwersytet w Tel Awiwie. Przetestowali 22 osób podzielonych na dwie grupy. Po przeprowadzeniu testów, wyniki były szokujące. Osoby, które biorą udział w akcji gry mają 43% poprawę w funkcję czułości kontrastu. To jest możliwość zauważyć zmiany miniaturowe w odcieniach szarości na tle znormalizowanych (ta możliwość jest istotne dla codziennych czynności, takich jak jazdy w nocy lub czytania). Gracze z drugiej grupy nie wykazały żadnej poprawy czytaj pełen raport programu visual.
Gry wideo leczyć silny ból
Zróbmy go wyczyścić. Gry wideo będzie ból zniknie. Ale mogą one pomóc radzić sobie z bólem. Jak to jest możliwe? Angażowanie się z grą rozprasza umysłu z bólu. Profesor Uniwersytetu Wheeling Jesuit przeprowadził badania na ten problem. Zauważył, że podczas grania w gry, tych, którzy cierpieli na intensywny ból tymczasowe zapomnieć o bólu.
W związku z tym następnym razem masz migrenę, wybrać gier wideo jako naturalne lekarstwo na ból. Spróbuj gry gry sportowe lub gry walki. To jest udowodnione, że mogą się one najczęściej w radzeniu sobie z bólem.
Jeśli chcesz poczuć pozytywne przenieś się tu skutki gier wideo, należy pamiętać o dwóch rzeczach. Należy zdecydować, jak wiele gier jest do przyjęcia dla Ciebie. Również trzeba znaleźć odpowiedni rodzaj gry. Dokonaj wyboru i Zainwestuj w swoje zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>