Kart dźwiękowych systemów Hi-fi rywala

Kart dźwiękowych systemów Hi-fi rywala

To zaskakujące, po prostu jak wiele osób kupuje nowy zestaw głośników do komputera, aby spróbować poprawić jakość dźwięku, ale dać namyśle karty dźwiękowej w komputerze. W rzeczywistości tylko stosunkowo niewielką liczbę osób odważył się majstrować z wnętrza komputera, ale w rzeczywistości zakup i zainstalowanie nowej karty dźwiękowej trudno naprawdę nie bardzo w ogóle. Jeśli można Użyj śrubokręta, aby usunąć kilka śrub i można zmienić żarówki, masz wszystkie umiejętności wymagane do instalowania nowej karty dźwiękowej.

Starsze komputery miałby niemal wszystkie wymagane komponenty potrzebne do komputera o uruchomić, zbudowany na jeden główny płytka, która wypełniona cały dnie sam komputer. Tej dowiedz się więcej tutaj płyty głównej jest wywoływana, płyty głównej i dźwięk, które słyszysz, używany do być utworzone z komponentów, które były częścią tej płyty głównej. Niektóre nowoczesne, dość podstawowe komputery nadal zarządzać dźwięku w ten sposób, ale są one dość ograniczone w jakości.

Najbardziej nowoczesny rachmistrz mieć oddzielną płytkę drukowaną, o nazwie karty dźwiękowej, który podłącza się do końca płyty głównej. Karta dźwiękowa zarządza wszystkie audio do komputera. / oznacza to więcej niż tylko co dźwięki. Zarówno dane wejściowe, przetwarzania i wyjścia dźwięku, które jest zarządzane i kontrolowane przez kartę dźwiękową.

Jeśli kiedykolwiek grał ulubione płyty CD w tani system więcej pomocy stereo albo mp3 gracz i następnie grał sam CD w górnej części zakresu systemu hi-fi, można zauważyć, jak wiele lepiej jest jakość dźwięku. Dźwięk jest bogatsze, pełniejsze i bardziej szczegółowe. Basy może słyszał i czuł, i wyższe zauważa są jasne, a nie zniekształcony. Głośniej notatki są jasne, a nie zniekształcony, i ogólnie utwór muzyczny jest znacznie lepiej do słuchania.

To samo dotyczy z dźwiękiem na komputerze. Oczywiście jeśli tylko mają tendencję do słuchania się dziwne sygnał, aby powiedzieć, że masz nową wiadomość e-mail, a następnie dźwięk nie może być strasznie ważne dla Ciebie. Ale jeśli grasz w gry, kliknij strone słuchać muzyki i oglądać filmy, a następnie prawie na pewno będziesz wolą toe jakość dźwięku, które są używane do rozprawy na dobre stereo lub sprzęt hi-fi.

Niektórzy ludzie zakładają, że komputery po prostu nie są w stanie replikowanie wysoką jakość dźwięku, dobry sprzęt stereo system dźwięku może zarządzać. Ale w prawdzie, system dźwięku stereo lub nawet hi-fi sprzęt jest niewiele więcej niż podstawowa komputera. Dobrej jakości karta dźwiękowa w połączeniu z wysokiej jakości głośniki jest więcej niż zdolne konkurować z bardzo najlepsze systemy stereo i system dźwiękowy hi-fi.

Jeśli uważasz inaczej, można wyraźnie zostały używany do słuchania podstawowe karty czytaj więcej dźwiękowe lub wbudowane w systemy dźwięku na płytach głównych i poprzez zakup i montaż nowej karty dźwiękowej i inwestowanie w dobrej jakości zestawu głośników będziesz zdumiony różnica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>