Jak pobrać filmy do Twojej PSP?

Jak pobrać filmy do Twojej PSP?

Jak pobierać filmy na PSP?

Cóż jak większość nowoczesnych urządzeń rozrywkowych, PSP również ma możliwość być na bieżąco z pomocą komputera. W rzeczywistości to najłatwiejszy, najszybszy i najtańszy sposób.

Warto więc zaglądać.

Tradycyjny sposób oglądania filmów na PSP jest używać UMD. UMD to skrót od universal media disc i jest jedynym formatem dla PSP.

Jednak film PSP UMD nie jest tanie. To koszt około USD $30 dla pojedynczego filmu i trzeba iść do sklepu, aby dostać to. Plus nie ma duży wybór filmów do wyboru. Wielu dystrybutorów filmowych duże porzucili UMD format z powodu braku sprzedaży. W Europie i innych odkryj więcej regionach, to prawie niemożliwe, aby znaleźć niczego w ogóle.

Tutaj przychodzi Internet na ratunek. Jeśli masz komputer z podłączeniem do Internetu, można rozwiązać problemy z brakiem filmy dla Twojego PSP.

Jak to zrobić? Jak pobrać filmy do Twojej PSP?

To naprawdę proste. Proces wygląda następująco:

1. trzeba pobrać film na swój komputer.

W tym celu istnieje wiele miejsc członkostwa p2p (peer-peer), gdzie można pobrać wszystkie pliki za darmo i bez żadnych ograniczeń. Większość witryn zapewniają oprócz filmów również gry, muzyka, Tapety i inne treści dla swojego PSP. Najbardziej popularne takiej strony (miliony członków i ponad 20 milionów plików) jest „PSP Center” (o). więcej bonusów Aby uzyskać członkostwo LIFETIME, będziesz musiał zapłacić jednorazową opłatę (około $30). Istnieje wiele metod płatności i przyłączyć może się każdy z dowolnego kraju tej ogromnej sieci. Pliki do pobrania są bardzo szybko, i nie ma nic nielegalnego. Najlepszy ze wszystkich, jeśli nie będziesz zadowolony, użytkownik może otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 8 tygodni. Ale to zdarza się rzadko (głównie dlatego, że członek ma zbyt powolne połączenie internetowe – wymagane co najmniej 56 K Internetu).

2. masz po prostu przenieść pliki bezpośrednio do PSP za pomocą kabla USB lub czytnik modułów pamięci zgodnych. Oferują całe potrzebne oprogramowanie i dokładne odkryj więcej instrukcje krok po kroku, dzięki czemu proces prosty nawet dla dziecka.

To jest to. Nadzieję, że ten artykuł był pomocny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>